Сільський голова

      Сушківської сільської ради

Уманського району Черкаської області

 

Діхтяренко Валентин Миколайович

 

                      Депутати

            Сушківської сільської ради

Уманського району Черкаської області

 

Даценко Олексій Семенович                 округ №1                     

Перцу Лідія Василівна                            округ №2                    

Білоусюк Олександр Володимирович округ №3

Мельник Алла Юріївна                          округ №4                    

Топчій Микола Миколайович               округ №5                    

Калашник Любов Петрівна                    округ №6                    

Токар Лариса Григорівна                       округ №7                                             

Токар Петро Іванович                             округ №8

Майданюк Іван Васильович                  округ №9                                       

Бур'ян Наталія Василівна                      округ №10                    

Туз Іван Вікторович                                округ №11                    

Туз Леся  Василівна                                 округ №12     

 

   

Комісія

з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та з питань правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики  та з питань соціального захисту населення, здійснення контролю за дотриманням вимог частини першої статті 59-1 надання зазначеним у ній особам консультацій та роз'яснень щодо запобігання та вреголювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками

                                       Голова комісії:                                     

Бур’ян Наталія Василівна 

                                                                                                                                     Члени комісії:

Білоусюк Олександр Володимирович

Даценко Олексій

Туз Леся  Василівна

 

                                                                     

Комісія

з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально – економічного та культурного розвитку сіл, розвитку підприємництва

Голова комісії:

Топчій Микола Миколайович

Члени комісії:

Перцу Лідія Василівна

Туз Іван Вікторович

 

Комісія

з питань хорони навколишнього середовища та регулювання земельних відносин, управління комунальною власністю 

                Голова комісії:                               

Мельник Алла Юріївна

Члени комісії: 

Калашник Любов  Петрівна

Токар Петро Іванович